Κυριακή 1 Ιουνίου 2014

Πύρασος Νέας Αγχιάλου-Α.Ο.Σελλάνων LIVE ενημέρωση από το MyRookiePlayer.gr

Προτελευταία αγωνιστική και πιο κρίσιμη για τα μπαράζ ανόδου στη Γ' Εθνική
μιας και η Καρδιτσιώτικη ομάδα αγωνίζεται εκτός έδρας με τον προτωπόρο Πύρασο Νέας Αγχιάλου και θέλει μόνο νίκη για να μπει για τα καλά στο παιχνίδι της ανόδου.

Μέσα από το MyRookiePlayer.gr θα μπορείτε να ενημερωθείτε LIVE για αυτο το μεγάλο ματς.Για ανανέωση των πληροφοριών πατήστε F5

LIVE ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

Βοηθήστε την προσπάθειά μας κάνοντάς ένα απλό ''ΚΛΙΚ'' στις διαφημίσεις τις GOOGLE που βρίσκονται στο δεξί μέρος του blog χωρίς το παραμικρό δικό σας κόστος.

-Η ομάδα των Σελλάνων θα χρειαστεί νίκη στο τελευταίο δικό της ματς και νίκη της Γιάννουλης μέσα στην Αγχίαλο ώστε να πάει σε τριπλή ισοβαθμία

-Τέλος στο ματς.1-1 τελικό αποτέλεσμα με την ομάδα του Πύρασου να παραμένει στην κορυφή και να βρίσκεται με το ενάμιση πόδι στη Γ' Εθνική καθώς απομένει μόλις ένα παιχνίδι και χρειάζονται μόλις ένα βαθμό

-Τελειώνει το ματς στην Αγχίαλο σιγά σιγά καθώς ήδη παίζουμε 3 λεπτά καθυστερήσεις

-Ένα αποτέλεσμα που ουσιαστικά δίνει την άνοδο στην ομάδα της Νέας Αγχιάλου

-Άσχημη τροπή πήρε το ματς για τον Α.Ο.Σελλάνων που δέχθηκε τέρμα το 90'.Παίζονται οι καθυστερήσεις αυτή τη στιγμή με το 1-1 να παραμένει

-Δυστυχώς έχουμε ΓΚΟΛ και ισοφάριση από πλευράς Νέας Αγχιάλου.Πύρασος Νέας Αγχιάλου-Α.Ο.Σελλάνων 1-1 στο 89'

-Με νύχια και με δόντια οι ποδοσφαιριστές του Προαστίου κρατάνε αυτό το υπερπολύτιμο 0-1

-Αυξάνεται η πίεση από πλευρά γηπεδούχων με ψιλές μπαλιές κυρίως

-Βρισκόμαστε στα τελευταία λεπτά του παιχνιδιού με την ομάδα του Προαστίου να προηγείται με τον Τζιλό και να κρατά το σκορ

-Δοκάρι για την ομάδα της Αγχιάλου με απευθείας εκτέλεση φάουλ.Παραμένει το 0-1 για τα Σέλλανα

-Φάουλ σε πολύ επικίνδυνη θέση για την ομάδα της Αγχιάλου με τον τερματοφύλακα του Προαστίου να στήσει το τοίχος του

-Μπαίνουμε στο τελευταίο τέταρτο σιγά σιγά με την αγωνία να κορυφώνεται,κατοχή για την Νέα Αγχίαλο που έχει κλείσει τον Α.Ο.Σελλάνων χωρίς όμως να μπορεί να απειλήσει

-Εαν έρθει αυτή η νίκη για την ομάδα του Προαστίου με διαφορά 2 τερμάτων περνά στην πρώτη θέση αυτόματα και αφήνει στη δεύτερη τη Νέα Αγχίαλο σε περίπτωση ισοβαθμίας.

-70' στο ματς παραμένει το 0-1 για τον Α.Ο.Σελλάνων με σκόρερ τον Τζιλό

-Με σημαντικές και πολλές απουσίες όπως προείπαμε αγωνίζεται σήμερα ο Α.Ο.Σελάνων

-Σκούρα τα πράγματα για τους ποδοσφαιριστές της Νέας Αγχιάλου καθώς δε μπορούν να βρούνε χώρους στην άμυνα του Προαστίου.

-Νέα ευκαιρία με τον Αναγνωστόπουλο και πάλι να μη μπορεί να πιάσει το σούτ μέσα από την περιοχή μετά από το σπάσιμο της μπάλας από τον Τσιακάρα

-Πρωτο τέταρτο στο δεύτερο ημίχρονο με την ομάδα της Αγχιάλου να έχει την κατοχή αλλά τον Α.Ο.Σελλάνων να χάνει τις ευκαιρίες.

-Τίποτα το σημαντικό μέχρι στιγμής με τον Α.Ο.Σελλάνων να ισσοροπεί το ματς

-Ξεκίνησε το ματς με την ομάδα της Αγχιάλου να μπαίνει πιο δυνατά όπως ήταν αναμενόμενο

-Όλα έτοιμα για την έναρξη του 2ου ημιχρόνου στη Νέα Αγχίαλο.Να σας θυμίσουμε πως η ομάδα του Προαστίου προηγείται στο σκορ από το 2ο κιόλας λεπτό με κεφαλιά του Τζιλού μετά από εκτέλεση φάουλ

-Τέλος πρώτου ημιχρόνου 0-1 προηγείται η ομάδα του Α.Ο.Σελλάνων μέσα στην Νέα Αγχίαλο.Σε πολύ λίγο κοντά σας για το δεύτερο ημίχρονο.

-Τελευταία λεπτά του πρώτου ημιχρόνου με τον Πύρασο να πατά περιοχή αλλά ο τερματοφύλακας του Προαστίου να λέει όχι και να κρατά το 0-1

-Επιρεασμένοι οι ποδοσφαιριστές του Πύρασου καθώς είμαστε στο 35' και δεν έχουν συνέλθει ακόμη από το γρήγορο τέρμα που δεχθήκαν

-Καλύτερα πατά ο Α.Ο.Σελλάνων στο αγωνιστικό χώρο

-Χωρίς κάτι το ιδιαίτερο στα τελευταία λεπτά

-Ακόμη μια μεγάλη ευκαιρία για το Προάστιο με τον Αναγνωστόπουλο να κάνει το σούτ με τη μπάλα να περνά άουτ.

-ΓΚΟΟΟΟΟΛΛΛ για την Καρδιτσιώτικη ομάδα ανοίγει το σκορ με κεφαλιά ο Τζιλός και βάζει φωτιά στο ματς από την αρχή μάλιστα.Πύρασος Νέας Αγχιάλου-Α.Ο.Σελλάνων 0-1

-Στα πρώτα λεπτά του ματς ο Α.Ο.Σελλάνων κερδίζει φάουλ σε επικύνδινο μάλιστα σημείο